Fundusz Młodzieżowy, edycja 2022 – nabór ofert

Termin składania ofert na realizację zadań publicznych: od 18 sierpnia 2022 od godziny 16:00 r. do 12 września 2022 r. do godziny 16:00. Oferty należy składać przez Generator Wniosków.

Głównym celem Programu jest zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji pozarządowych w życie publiczne przez wsparcie inicjatyw młodzieżowych, wzrost ich znaczenia w życiu publicznym oraz ich wzmocnienie instytucjonalne. Szeroki zakres działań przewidzianych do objęcia wsparciem Programu służyć ma rozwojowi różnych form aktywności młodzieży w wielu formach organizacyjnych.

W Programie wyodrębniono trzy priorytety merytoryczne, w ramach których uprawnione podmioty mogą składać oferty o dofinansowanie zadań:

Priorytet 1.: Aktywizacja młodzieży w samorządach

  • Ścieżka 1. Tworzenie i aktywizacja rad młodzieżowych
  • Ścieżka 2. Aktywizacja samorządów uczniowskich i studenckich

Priorytet 2.: Organizacje młodzieżowe w życiu publicznym

Priorytet 3.: Wzmocnienie kompetencji organizacji młodzieżowych

https://niw.gov.pl/fundusz-mlodziezowy-edycja-2022-nabor-ofert?fbclid=IwAR2FYP0zt-Tzv4EHhbLn2SSNnpohw7WTF7ehVbUaI_-csJtO3nMZPmY_YA8

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X