O projekcie

Tyskie Centrum Wolontariatu promuje ideę wolontariatu! Chcemy, aby idea pomagania docierała do jak największej liczby mieszkańców Tychów. Wolontariat jest dla każdego - bez względu na wiek, wykształcenie czy zainteresowania. Jest dla nas także ważne, aby organizacje pozarządowe i instytucje współpracowały z wolontariuszami w profesjonalny sposób.

Nasze działania skupiają się na tworzeniu mostu pomiędzy organizacjami a osobami zainteresowanymi podjęciem wolontariatu. Angażujemy, motywujemy i przygotowujemy wolontariuszy do podjęcia pracy na rzecz organizacji. Wspieramy podmioty przyjmujące wolontariuszy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy ze szkolnymi kołami wolontariatu. Promujemy także ideę wolontariatu zagranicznego.

Centrum na terenie Tychów działa od sierpnia 2020 roku.

 

Projekt  pt. Tyskie Centrum Wolontariatu realizowany jest z budżetu Miasta Tychy w ramach zadania publicznego z zakresu "Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych."

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X