Aktualności

Uaktualniony plakat do wydruku i zawieszenia w twojej okolicy!

Po raz kolejny zwracamy się o pomoc w nagłośnieniu naszej akcje pomocowej.

Chcesz pomóc w promowaniu inicjatywy? 

Przygotowaliśmy plakat informacyjny z numerem telefonu naszego Centrum i kilkoma najważniejszymi informacjami.

Plik jest w wersji czarno-białej, gotowy do wydruku na kartce A4. Pobierz plakat (zapisz obrazek), wydrukuj, natnij dolną część aby można było oderwać numer telefonu i zawieś w widocznym miejscu.

Niech wieść się niesie, dziękujemy!

nowy plakat informacyjny akcja pomocowa tyskie centrum wolontariatu

Oferta dla wolontariuszy - pomoc w dowozie gotowych posiłków dla seniorów

Ruszamy z kolejną odsłoną naszej akcji pomocowej! Chcesz pomóc seniorom?

Dowoz posilkow wolontariat tyskie centrum wolontariatu

Szukamy wolontariuszy do pomocy przy rozwożeniu/roznoszeniu posiłków dla seniorów, którzy są pod opieką Centrum Usług Społecznościowych w Tychach. Gotowe posiłki będziemy dostarczać codziennie w godzinach około południowych. Potrzebny będzie własny transport aby dotrzeć do seniorów mieszkających dalej.

Wszystkich chętnych którzy dysponują czasem zapraszamy serdecznie do kontaktu: , tel. 789 489 531

Jest z nami ponad 70 wolontariuszy i wolontariuszek!

Tyskie Centrum Wolontariatu. Baner akcji pomocowej w Tychach - potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupów, wyprowadzeniu psa, dostarczeniu gotowych posiłków - zadzwoń 789 489 531. Chcesz pomóc w wymienionych czynnościach? Zadzwoń pod numer 789 489 531.

Z ogromną radością i wdzięcznością informujemy, że jest z nami już ponad 70 wolontariuszy i wolontariuszek, gotowych do niesienia pomocy! Śląsk jest jednym z województw najbardziej dotkniętych przez pandemię. Jednak kryzysowa sytuacja pokazuje nam, że siła solidarności jest wielka! Kilkanaście osób wyprowadza regularnie pieski osobom na kwarantannie i robi zakupy seniorom.

Pomoc w Tychach - oddolna akcja plakatowania

Nasza akcja pomocowa trwa. Czy wiecie że tylko 3% seniorów w Polsce korzysta z Facebooka? Jak dotrzeć do tych najbardziej potrzebujących (nie tylko seniorów)?

Chcesz pomóc w nagłośnieniu inicjatywy? 

Przygotowaliśmy plakat informacyjny w wersji czarno-białej. Gotowy do wydruku na kartce A4.

Pobierz plakat ( >> zapisz obrazek), wydrukuj, natnij dolną część aby można było oderwać numer telefonu i zawieś w widocznym miejscu.

Dziękujemy!

TCW plakat informacyjny akcja pomocowa 2020 2

Potrzebujesz pomocy, jesteś w grupie ryzyka osób zagrożonych COVID-19?

potrzebujesz pomocy baner

W Tychach ruszyła akcja pomocowa dla mieszkańców szczególnie zagrożonych koronawirusem. Tyskie Centrum Wolontariatu współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej i organizuje wsparcie wolontariuszy, którzy pomagają w zrobieniu zakupów, wyprowadzeniu psa, dostarczeniu gotowych posiłków itp. 

Zapotrzebowanie można zgłaszać pod specjalny numer telefonu uruchomiony przez MOPS: 667 506 460 przeznaczony dla  osób, które potrzebują pomocy, zwłaszcza osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych.

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka:

poniedziałek - środa od 7:30 do 15:30
czwartek od 7:30 do 17:30
piątek od 7:30 do 13:30

Więcej na stronach MOPSu: http://www.mops.tychy.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X