Aktualności

INFORMACJA

Ze względu na chorobę koordynatora zaplanowane szkolenie ekologiczne z 23.02 zostało wstępnie przeniesione na 8.03. Spotkanie wolontariuszy z 20.02 na 12.03. W razie zmiany terminów poinformujemy Państwa z wyprzedzeniem.

ZAPRASZAMY NA NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Praca Wolontariuszy to małe a zarazem wielkie rzeczy. W styczniu pomogliśmy osobie na wózku w dotarciu na badania do szpitala oraz niewidomemu panu w dotarciu do szpitala na badania
i w zakupach. Regularnie wyprowadzamy również psy. Pomagamy i  będziemy pomagać dalej :)

DZIEJE SIĘ W TCW

1. Wolontariuszki roku 2023

Powróćmy na chwilę jeszcze do 2023 i do postaci naszych wolontariuszek roku. Zostały nimi uczennice szkół średnich Zuzanna i Zofia.

Przedświąteczny czas w Tyskim Centrum Wolontariatu

DZIEJE SIĘ W TYSKIM CENTRUM WOLONTARIATU:
W końcówkę roku wchodzimy z przytupem. Poniżej informujemy o wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce u nas w przyszłym tygodniu. 
Jest dużo okazji, by spędzić z nami przedświąteczne dni. Sprawdźcie sami!
Szablon TCW 5

Podsumowanie roku w Tyskim Centrum Wolontariatu

Rok 2023 dobiega końca. Był to pracowity rok dla Tyskiego Centrum Wolontariatu, które dzięki zaangażowaniu wolontariuszy był też rokiem udanym. Dlatego chcieliśmy Wam podziękować i w ramach podziękowania zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Wolontariusza do naszej siedziby przy ulicy Edukacji 11a. Ponieważ nasi wolontariusze angażowali się w bardzo różne projekty na spotkaniu zaprezentujemy różne oblicza wolontariatu. Dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy wyróżnienia!
Szablon TCW 5

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X