Oferty pracy dla wolontariuszy

Oferta pracy dla wolontariuszy - Poczytaj mi...

22.09.2022 Poczytaj mi

Jeżeli jesteś seniorem i chciałbyś wprowadzić dzieci w zaczarowany świat bajek zapraszamy do czytania dzieciom w przedszkolu.
Wymiar czasu: 1 godzina w tygodniu.
Chętnych prosimy o przesłanie formularza
lub mail:

Oferta pracy dla wolontariuszy - animator zajęć dla dzieci z Ukrainy

SK oferta MCPP

Stanowisko pracy: Animator zajęć dla dzieci z Ukrainy

Czas trwania projektu:

01.08.2022 - 31.08.2023, godziny 9 - 17

Miejsce pracy:

Tychy, plac św. Anny 4

Obowiązki wolontariusza:

  • pomoc w prowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku 6 - 12 lat
  • pomoc opiekunom grupy

Oferujemy:

  • elastyczny grafik dostosowany do wolontariusza
  • zaświadczenia o wolontariacie
  • możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych pod okiem doświadczonego opiekuna
  • udział w ważnym społecznie projekcie

Specjalne wymagania:

  • brak

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

Zgłoszenia mailowo () lub telefonicznie (tel. 885 531 713)

Oferta pracy dla wolontariuszy - Ekowolontariusz

Zaproszenie ekowolonatriusze

Stanowisko pracy: ekowolontariusz

Miejsce pracy: Park Śląski (eko patrole są organizowane przez Spółdzielnie Socjalną Zielone Śląskie z Gliwic, która jest częścią Klastra Innowacji Społecznych)

Czas trwania:

Około 2h na ekopatrol

Oferta pracy dla wolontariuszy - fotograf podczas Konkursu Tańca

Nowa oferta fotograf na Konkursie Tańca

Stanowisko pracy: Fotograf podczas Konkursu Tańca

17.11.2021 godz. 14-18

SDK Tęcza, Tychy, al. Niepodległości 188
(II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach, organizowany przez Klub Seniora Platyna prowadzony przez fundację Internationaler Bund Polska)

Oferta pracy dla wolontariuszy - DJ podczas Konkursu Tańca

Nowa oferta DJ na Konkursie tańca Tyskie Centrum Wolontariatu

Stanowisko pracy: DJ podczas Konkursu tańca

17.11.2021 (środa)

14.00 -18:00 (+ wcześniejsze zapoznanie się ze sprzętem)

SDK Tęcza, Tychy, al. Niepodległości 188

X