Oferty pracy dla wolontariuszy

Wybierz typ ofert pracy: Wszystkie | Oferty jednorazowe | Oferty stałej pracy


Aktualne oferty dla wolontariuszy

1) Poszukujemy wolontariuszy (około 20 osób) do pomocy organizacyjnej przy Półmaratonie w Tychach. Praca podobna do tej przy Tour de Pologne, czyli szeroko pojęte pilnowanie porządku na trasie. 

2) Pan z niepełnosprawnością poszukuje jednej osoby do wyprowadzania piesków w godzinach porannych
3) Starsi Państwo poszukują jednej osoby do prostej pomocy nie mającej charakteru profesjonalnej pomocy asystenckiej 
4) Pomoc w zakupach dla pani, która ma problemy z chodzeniem
Chętnych prosimy o kontakt na Messengerze lub pod nr telefonu 789 489 531

można też zgłaszać się mailowo - formularz na naszej stronie
https://razemtychy.pl/tyskie-centrum-wolontariatu/jak-i-gdzie-zostac-wolontariuszem

Aktualne oferty dla wolontariuszy

1) Potrzebny 1-2 wolontariuszy do pomocy w siedzibie MCK (Tychy, ul. Bohaterów Warszawy) przy przygotowaniu scenografii na koncert szant. Pomoc potrzebna 16 sierpnia 2023 (środa) w godzinach 9-15

2) Poszukujemy wolontariuszy (około 20 osób) do pomocy organizacyjnej przy Półmaratonie w Tychach. Praca podobna do tej przy Tour de Pologne, czyli szeroko pojęte pilnowanie porządku na trasie. 

Aktualne oferty dla wolontariuszy

Poniżej aktualne oferty pracy dla wolontariuszy

1) Pomoc organizacyjna przy Tour de Pologne - poszukujemy docelowo około 45 wolontariuszy do obsługi tyskiego odcinka ostatniego etapu Tour de Pologne.

Zainteresowanych proszę o telefon lub o zjawienie się w środę, 2 sierpnia, o 16:00 w naszej siedzibie na spotkaniu organizacyjnym. Data wydarzenia: piątek, 4 sierpnia 2023

2) Pomoc organizacyjna przy Półmaratonie w Tychach - poszukujemy około 20 wolontariuszy docelowo do obsługi Półmaratonu w Tychach, 3 września 2023

Obydwie imprezy we współpracy z MOSiR Tychy

3) Poszukuemy osób do wyprowadzenia dwóch uroczych piesków dla pana z dysfunkcją ruchu - przede wszystkim chodzi o godziny poranne (około 9)

Chętnych proszę o kontakt na Messengerze lub pod nr telefonu 789 489 531

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X