Konsultacje

Konsultacje dokumentu „Projekt aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta Tychy”

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji opracowanego dokumentu pn: „Projekt aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta Tychy”

Konsultacje w sprawie wykazu kąpielisk oraz ustalenia sezonu kąpielowego w roku 2023

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie wykazu kąpielisk oraz ustalenia sezonu kąpielowego na terenie Gminy Miasta Tychy na rok 2023.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu ograniczenia niskiej emisji dla miasta Tychy na lata 2023 - 2027”

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Programu ograniczenia niskiej emisji dla miasta Tychy na lata 2023 - 2027”

Konsultacje dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Dzięki temu mogą Państwo wyrazić swoje preferencje, potrzeby oraz wyobrażenia na temat nowego centrum Tychów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X