Konsultacje

Konsultacje w sprawie „Budowy Metropolitalnej drogi rowerowej (Velostrada nr 3) w obszarze GZM (Katowice-Tychy) na terenie Gminy Tychy”.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie „Budowy Metropolitalnej drogi rowerowej (Velostrada nr 3) w obszarze GZM (Katowice-Tychy) na terenie Gminy Tychy”.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie Statutu Osiedla "Zet"

Ogłoszono konsultacje projektu uchwały w sprawie Statutu Osiedla "Zet".

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego programu osłonowego w zakresie dożywiania na lata 2024-2028.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach informuje o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego programu osłonowego w zakresie dożywiania na lata 2024-2028.

Konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP)

Dokument „Dobra Mobilność 30/50 – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla obszaru Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko został przekazany do konsultacji społecznych. Konsultacje potrwają do dnia 11 kwietnia 2023 r.

Konsultacje Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki przy al. Piłsudskiego w Tychach. Zadanie planowane jest do współfinansowania ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytetu X Fundusze Europejskie na Transformację.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X