Konsultacje zakończone

Konsultacje dotyczące budowy szkoleniowo – treningowego boiska piłkarskiego przy ul. Edukacji

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących budowy szkoleniowo – treningowego boiska piłkarskiego przy ul. Edukacji w Tychach

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pn. „Wsparcie leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego – In vitro dla mieszkańców Miasta Tychy na lata 2022-2025”

Przedmiot konsultacji

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pn. „Wsparcie leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego – In vitro dla mieszkańców Miasta Tychy na lata 2022-2025”

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Tychach na lata 2022-2027

Przedmiot konsultacji

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Tychach na lata 2022-2027.

Konsultacje w sprawie projektu uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego miasta Tychy

Przedmiot konsultacji

Projekt uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Budżetu Obywatelskiego miasta Tychy

Konsultacje społeczne Projektu Strategii p.n. Strategia Rozwoju Sportu Osób z Niepełnosprawnościami w Województwie Śląskim

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu dokumentu p.n. Strategia Rozwoju Sportu Osób z Niepełnosprawnościami w Województwie Śląskim wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X