Aktualności - budżet obywatelski

JAK ZAGŁOSOWAĆ NA PROJEKTY ZŁOŻONE DO BO?

Jeszcze do 20 września można głosować na projekty złożone przez mieszkańców do Budżetu Obywatelskiego.

Poniżej instrukcja jak tego dokonać.

MOBILNY PUNKT DO GŁOSOWANIA W BO

Tak jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich do Mobilnego Punktu, aby zagłosować na projekty mieszkańców złożone do  Budżetu Obywatelskiego. Punkt pojawi się w różnych miejscach na terenie miasta.

LISTA PUNKTÓW DO GŁOSOWANIA

Tegoroczne głosowanie na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego odbywa się głównie w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy do głosowania. Poniżej zamieszczamy listę Punktów do głosowania, w których można oddać głos elektronicznie.

Głosowanie na projekty BO już od 10 września!

 

gazeta głosowanie 2022

Od 10 do 20 września zostanie udostępniona platforma do głosowania, na której każdy mieszkaniec Tychów, bez względu na wiek, będzie mógł zagłosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Można oddać 2 głosy: 1 na zadanie ogólnomiejskie dotyczące całego miasta oraz 1 na zadania ogólnomiejskie dotyczące określonego rejonu miasta.

PLAKATY, GRAFIKI I NAKŁADKI POMAGAJĄCE W PROMOCJI PROJEKTÓW

Po weryfikacji formalnej i merytorycznej do głosowania w Budżecie Obywatelskim przeszły 144 projekty, w tym 116 dotyczących określonego rejonu miasta i 28 projektów dotyczących ogółu mieszkańców. Aby zdobyć w głosowaniu, które trwać będzie od 10 do 20 września, dużą liczbę głosów należy mieszkańców zaznajomić z tematyką swojego projektu. Zachęcamy autorów do promocji własnych projektów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X