Aktualności - budżet obywatelski

Budżet Obywatelski na 2024 rok - terminy, zasady, formularz

Co roku w ramach Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy wskazują na zadania, które w pierwszej kolejności powinny zostać zrealizowane na terenie miasta. Oprócz zadań inwestycyjnych składane są projekty dotyczące: szkoleń, warsztatów, spotkań z dziedziny kultury, rekreacji, sportu, turystyki czy ekologii. To mieszkańcy najlepiej wiedzą, co chcieliby zmienić w swoim najbliższym otoczeniu. Każdy, kto przeleje swój pomysł na  formularz, uzupełni potrzebne załączniki i zdobędzie poparcie mieszkańców, będzie miał szansę uzyskać środki finansowe na jego realizację.

Projekty BO wybrane do realizacji w roku 2023

W poniedziałek 19 września zakończyło się głosowanie mieszkańców na projekty złożone do 9. edycji Budżetu Obywatelskiego. Poniżej lista projektów, które będą zrealizowane w roku 2023.

Raport z wyników głosowania w 9 edycji BO

19 września zakończyło się głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2023. Poniżej prezentujemy wyniki głosowania wraz z rozkładem punktów. Do realizacji w roku 2023 przeszło 80 zadań.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X