Młodzieżowy budżet obywatelski - V edycja

POMYSŁY MŁODZIEŻY ZREALIZOWANE W V EDYCJI MŁODZIEŻOWEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO W ROKU 2022

Za nami kolejna edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Dzięki MBO, w ubiegłym roku młodzi Tyszanie z 10 publicznych ponadpodstawowych placówek oświatowych wydali 100 tys. zł na projekty  zrealizowane w ich szkołach.

Warsztaty za nami

 Ania i Paweł z Fundacji Stajnia prowadzili warsztaty z projektowania usług dla młodzieży z tyskich szkoł ponadpodstawowych. Inicjatywa powstała w związku z potrzebą dalszego rozwijania Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.
Grupa młodych Tyszan, pełni odwagi energii i chęci do działania, w ciągu kilku godzin wyłonili istotne dla nich tematy, nazwali dotykające problemy, wyobrazili sobie przyszłość pełną szans, by z tej przyszłości powrócić z pomysłami i zarysem planu działania.
Liczymy, że zdobyte doświadczenie ułatwi utalentowanej, tyskiej młodzieży złożenie wartościowych wniosków do Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego oraz do miejskiego Budżetu Obywatelskiego.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X