Granty zewnętrzne

Zaproszenie NGO do udziału w miejskim wydarzeniu 22.06.2024

Serdecznie zapraszamy tyskie organizacje pozarządowe do udziału w wydarzeniu pod nazwą „20. rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej / Śląskie! Europa!”

Termin i miejsce: sobota 22 czerwca br. w godzinach od 14.30 – 20.30, w Miejskim Parku Solidarności w Tychach

Ze względu na zasięg wydarzenia, spodziewamy się dużej liczby mieszkańców, nie tylko naszego miasta, ale i całego województwa, dzięki czemu będą mieli Państwo okazję do promowania działań swojej organizacji jak podjęcia aktywności w postaci dowolnych akcji, gier i zabaw, które uatrakcyjnią wydarzenie. W związku z zasadami głównego organizatora nie może to być gastronomia.

Ze swojej strony zapewniamy namiot, dodatkową przestrzeń/teren, stoły i ławki oraz oznaczenie namiotu, dostęp do namiotu organizatora, identyfikatory. Natomiast nie możemy zapewnić dostępu do prądu.

Organizacje pozarządowe zainteresowane aktywnym udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i wysłanie na adres   w terminie do 27 maja br.

Na podstawie zgłoszeń miasto Tychy, jako współorganizator wydarzenia, ma prawo wyboru organizacji. Licząc na Państwa pomysłowość i udaną współpracę, zachęcamy do udziału. Pokażmy pozarządową siłę miasta.

Formularz zgłoszeniowy poniżej

„Bank Młodych Mistrzów Sportu”.

 

Do rozdysponowania 160 tysięcy złotych. Najbliższy termin składania wniosków mija 30 czerwca 2023 roku.

Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące w 2023 r.

Obecnie aplikować można w zakresie w dwóch obszarów tematycznych:
1. Profilaktyka otyłości;
2. Profilaktyka zdrowia psychicznego.

Projekt „Śląskie NOWEFIO 2021-2023”

Maksymalna kwota dotacji wynosi:

  • Do 8.000 zł na działania (lokalne inicjatywy) realizowane przez młode organizacje lub grupy nieformalne,
  • Do 6.000 zł na rozwój młodych organizacji.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X