Aktualności

Spotkanie wolontariuszy już jutro.

Zapraszamy na kolejne spotkanie klubu wolontariusza - we wtorek, 2 lipca o godzinie 17:00. Przy kawce i słodkim poczęstunku wymienimy doświadczenia i porozmawiamy o planach na przyszłość :)

Szablon TCW 88

Działo się - TCW na Zawodach Balonowych i Festynie Świętojańskim

W pierwszy tegoroczny letni weekend Tyskie Centrum Wolontariatu ze swoimi stoiskami obecne było na dwóch imprezach.

balony

Zapraszamy na Spotkanie Klubu Wolontariusza

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Wolontariusza, które odbędzie się 18 czerwca (wtorek) w siedzibie Tyskiego Centrum Wolontariatu przy ulicy Edukacji 11a. Przy słodkim poczęstunku i kawie porozmawiamy o wolontariacie i nie tylko :)

Działo się - III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery, Dzień Dziecka na Cielmicach i Ekologiczny Festyn Sąsiedzki

  • 8 czerwca Wolontariusze TCW pomagali w pięknej, lokalnej inicjatywie Rady Osiedla Cielmice jakim były obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się na terenie SP 23, a nasi wolontariusze zajmowali się tam pracami porządkowymi oraz malowaniem twarzy dzieciom
  • 9 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym w Tychach odbył się III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery. Wydarzenie to zgromadziło wielu kibiców, zawodników oraz miejskich oficjeli. Nasi wolontariusze pomagali przy pracach porządkowych i konkurencji.
  • 9 czerwca na terenie TSM "Zuzanna" odbył się również Ekologiczny Festyn Sąsiedzki. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji - w tym stoiska ze słodkościami, kiermasz rękodzieła, warsztaty, gry i zabawy, konkurs z nagrodami i koncert zespołu Live Music. Wolontariusze TCW pomagali w rozkładaniu i składaniu stanowisk oraz podczas Festynu obsługiwali m. in. grę, stoiska ze słodkościami i inne.

DZIĘKUJEMY! :)

dzieńdziecka Cielmice

XIII Festiwal Performance

W dniach 30.06-01.06 odbył się na terenie Miejskiego Centrum Kultury XIII Festiwal Performance. Nie zabrakło tam także naszych wolontariuszy, którzy pomagali w pracach porządowych i przy obsłudze garderoby.

perform

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X