Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji - Projekt regulaminu realizacji projektu grantowego pn. Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach – etap II

Prezydent Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach w sprawie projektu regulaminu realizacji projektu grantowego pn. Wymiana węglowych źródeł ciepła szansą na poprawę powietrza w Tychach – etap II

 Formy konsultacji

Zbieranie uwagw formie:

  • pisemnej na adres Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy,
  • elektronicznej za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (ePUAP: /UMTychy/skrytka),
  • poczty elektronicznej wysłanej na adres: .

Wyniki konsultacji zamieszczone będą na stronach internetowych: https://razemtychy.pl, https://.umtychy.pl, https://.bip.umtychy.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Tychy, nie później niż w ciągu 14 dni od dnia zakończenia konsultacji, tj. do dnia 01września 2021r.

 

Czas trwania konsultacji

05 sierpnia– 18 sierpnia 2021 r.

 

Nazwa i adres właściwej jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za konsultacje

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43‑100 Tychy, tel. 32 77639 33  email: .

 

BIP

 

RAPORT:

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X