POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Remont nawierzchni ul. Kaczeniec

 

DzielnicaWartogłowiec, Zwierzyniec (w.)
Identyfikator   248
Lokalizacja   ul. Kaczeniec
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    90 000 zł
Opis

  Projekt zakłada remont nawierzchni ul.Kaczeniec. W ramach zadania proponuje się zakup i wysypanie frezu drogowego na odcinku ok. 350 m oraz utwardzenie drogi poprzez uwalcowanie frezu. Celem projektu jest poprawienie warunków dojścia do posesji, dojazdu samochodem oraz zmniejszenie kosztów konserwacji ogrodzeń znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą.

 
Dokumenty do pobrania

Remont nawierzchni ul. Kaczeniec.pdf
21.96 MB *.pdf

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X