POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2024

POZOSTAŁA INFRASTRUKTURA

BUDOWA WIATY ROWEROWEJ PRZY UL. WYSZYŃSKIEGO 22-28

DzielnicaOSIEDLE F, ZAWIŚĆ
Numer projektu X/129
Lokalizacja podwórko przy ul. Wyszyńskiego 22-28
Autor

Grażyna Skurska, Magdalena Góra, Monika Góra

Szacunkowy koszt zadania 58 300 zł
Opis Projekt zakłada zakup i montaż zadaszonej wiaty na rowery. Dzięki realizacji projektu, każda osoba przyjeżdżająca na rowerze będzie mogła bezpiecznie zostawić swój środek lokomocji, w lokalizacji maksymalnie odsuniętej w głąb podwórka, z dala od wyjazdu z terenu garaży. Wiata będzie dopełnieniem infrastruktury rekreacyjno-sportowej na tym terenie. Ponadto z wiaty będą mogli korzystać również mieszkańcy korzystający z chodzików rehabilitacyjnych.
Mapa
Plakat

BUDOWA WIATY ŚMIETNIKOWEJ PRZY BUDYNKU PRZY UL. H. DĄBROWSKIEGO 81

DzielnicaOSIEDLA D, G
Numer projektu

X/117

Lokalizacja ul. H. Dąbrowskiego 81
Autor Lucjan Budzeń
Szacunkowy koszt zadania 85 000 zł
Opis Projekt zakłada budowę nowej wiaty śmietnikowej. Realizacja projektu w sposób znaczący poprawi estetykę terenu, poprzez uporządkowanie miejsca gromadzenia odpadów. Ponadto stworzenie miejsca na gromadzenie odpadów zapewni poprawę segregacji odpadów.
Mapa
Plakat

BUDOWA WIATY ŚMIETNIKOWEJ ORAZ OŚWIETLENIA PRZY UL. BATOREGO 57

DzielnicaOSIEDLE B
Numer projektu X/108
Lokalizacja ul. Batorego 57
Autor Andrzej Trojanowski
Szacunkowy koszt zadania 130 000 zł
Opis W ramach zadania zaplanowano budowę wiaty śmietnikowej oraz montaż oświetlenia. Realizacja projektu w sposób znaczący poprawi bezpieczeństwo mieszkańców oraz czystość i estetykę terenu, poprzez uporządkowanie miejsca gromadzenia odpadów. Ponadto stworzenie miejsca na gromadzenie odpadów zapewni poprawę segregacji odpadów.
Mapa
Plakat

BUDOWA OŚWIETLENIA PRY UL. BRZOZOWEJ

DzielnicaOSIEDLE B
Numer projektu X/104
Lokalizacja ul. Brzozowa wzdłuż ROD Barbara
Autor Stanisław Smolorz
Szacunkowy koszt zadania 110 000 zł
Opis Projekt zakłada zakup i montaż 6 lamp, które oświetlą alejkę oraz wiaty śmietnikowe. Doświetlenie tego fragmentu miasta umożliwi bezpieczne poruszanie się po alejce osobom idącym do i z kościoła, uczniom pobliskiej szkoły, działkowiczów, a w okresie zimowym mieszkańcom korzystającym ze ślizgawki.
Mapa
Plakat

BUDOWA WIATY ROWEROWEJ PRZY UL. BOHATERÓW WARSZAWY 10 I UL. BIBLIOTECZNEJ 31

DzielnicaOSIEDLE B
Numer projektu X/102
Lokalizacja przy ul. Boh. Warszawy 10 i ul. Bibliotecznej 31
Autor

Piotr Kocur

Szacunkowy koszt zadania 42 500 zł
Opis Celem projektu jest zachęcenie mieszkańców do częstszego korzystania z własnych rowerów i zapewnienie dogodnego miejsca do ich przechowywania bez konieczności ciągłego wnoszenia i wynoszenia ich. W ramach zadania planuje się montaż zadaszonej wiaty oraz wykonanie nasadzeń. Z projektu skorzystają zwłaszcza mieszkańcy pobliskich budynków, których rowery będą zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Mapa
Plakat

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X