POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2024

BOISKA, SIŁOWNIE, PLACE ZABAW

REMONT PLACU ZABAW PRZY UL. REYMONTA 9 – 37

DzielnicaOSIEDLE R
Numer projektu X/139
Lokalizacja przy ul. Reymonta 9 – 37
Autor Patrycja Kosowska – Pawłowicz, Aleksandra Pabian
Szacunkowy koszt zadania 171 602 zł
Opis Celem projektu jest remont placu zabaw dla najmłodszych członków społeczności osiedlowej, który zapewni bezpieczne warunki do aktywnej zabawy. Wykonanie projektu pozwoli na zaspokojenie potrzeb mieszkańców na przedmiotowym terenie, a także pozwoli na uporządkowanie terenu. Projekt przyczyni się do prawidłowego rozwoju psychofizycznego dzieci poprzez zacieśnianie więzi i powstanie pozytywnych relacji.
Mapa
Plakat

BUDOWA PLACU ZABAW PRZY UL. CYGANERII 6-8

DzielnicaOSIEDLE C
Numer projektu X/115
Lokalizacja ul. Cyganerii 6-8
Autor Patrycja Kosowska – Pawłowicz, Aleksandra Pabian
Szacunkowy koszt zadania 211 314 zł
Opis Głównym celem projektu jest stworzenie dzieciom bezpiecznego miejsca do aktywnego spędzenia czasu wolnego na świeżym powietrzu. Plac zabaw spełni ważną funkcję społeczną, pozwoli na oderwanie dzieci od telewizora i integrację najmłodszych mieszkańców miasta. W ramach zadania zostaną zakupione: urządzenia zabawowe, mała architektura oraz nasadzenia zieleni.  Dobór urządzeń i roślin będzie zgodny z zapisami „Systemu Zarządzania Publicznymi Terenami Zielonymi Miasta Tychy”.
Mapa
Plakat

DOPOSAŻENIE PLACU ZABAW PRZY UL. ŻWAKOWSKIEJ

DzielnicaGLINKA SUBLE
Numer projektu X/72
Lokalizacja plac zabaw, ul. Żwakowska
Autor Zuzanna Kasperczyk
Szacunkowy koszt zadania 120 000 zł
Opis Projekt zakłada zakup i montaż 2 urządzeń wykorzystujących nawierzchnię piaskową. Urządzenia będą miały elementy pomagające zbierać piasek, wsypywać go w foremki, lepić go w dowolne kształty. Nowe wyposażenie placu zabaw dostarczy dużo rozrywki najmłodszym mieszkańcom miasta.
Mapa
Plakat

MONTAŻ WIELOFUNKCYJNEGO STOŁU DO GRY TEQBALL NA SUBLACH

DzielnicaGLINKA SUBLE
Numer projektu X/70
Lokalizacja plac zabaw obok Parku Suble
Autor Michał Kasperczyk
Szacunkowy koszt zadania 30 000 zł
Opis Projekt zakłada zakup i montaż wielofunkcyjnego stołu do gry Teqball. Stół na świeżym powietrzu wzbogaci miejską infrastrukturę sportowo – rekreacyjną. Za pomocą stołu można uprawiać takie sporty jak np.: teqball, teqpong, qatch czy teqis. Do urządzenia zostanie zamontowana tablica, na której zostaną objaśnione zasady gier. Montaż stołu przyczyni się do budowania wzajemnych relacji, integracji lokalnej społeczności i zachęci do rozwoju kultury fizycznej dzieci i młodzież, osoby starsze oraz niepełnosprawne.
Mapa
Plakat

DOPOSAŻENIE PLACU PRZY UL. PRZEJAZDOWEJ

DzielnicaJAROSZOWICE URBANOWICE WYGORZELE
Numer projektu X/55
Lokalizacja plac zabaw przy ul. Przejazdowej
Autor Łukasz Drob
Szacunkowy koszt zadania 41 000 zł
Opis Zakres zadania obejmować będzie montaż urządzenia zabawowego np. karuzeli w miejsce zdemontowanego urządzenia oraz montaż ławek. Realizacja zadania podniesie walory estetyczne i użytkowe tego miejsca. Z projektu skorzystają szczególnie mieszkańcy przychodzący na plac zabaw z dziećmi.
Mapa
Plakat

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X