Zobacz nas na Facebook Zobacz nas na Twitter Zobacz nas na Yotube

POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2015

Tychy dobre miejsce dla PASJI –organizacja warsztatów i prelekcji dla mieszkańców osiedli D i G

 

Dzielnicaos. D, G (Dorota, Genowefa)
Identyfikator   303
Autor   Agata Gemser - Wrębiak
Lokalizacja   Osiedle Genowefa oraz Dorota
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    73 900 zł
Opis

  Projekt zakłada organizację dla mieszkańców Osiedla Genowefa oraz Dorota 12 warsztatów (3h) lub prelekcji (1,5h) prowadzonych przez ekspertów. Proponowane tematy warsztatów:

Tematyka społeczna: prelekcja o zdrowym odżywianiu razem z konsultacjami dietetyka, prelekcje sławnych Tyszan i Ślązaków o tym jak przeżyć swoje życie zgodnie z wartościami, warsztaty jak bawić się ze swoimi dziećmi, prelekcje z pisarzami i muzykami,

Tematyka rozwojowa: prelekcja o odbytych podróżach i sposobach pozyskiwania sponsorów, warsztaty z zakresu rozwoju umiejętności społecznych, warsztaty fotograficzne, warsztaty reżyserskie, warsztaty z robótek ręcznych (szydełkowanie, robienie na drutach, szycie, haftowanie, robieni biżuterii), warsztaty kulinarne,

Tematyka biznesowa: prelekcja o pomysłach na własny biznes, warsztaty jak złożyć własną firmę wraz z konsultacjami księgowego, warsztaty jak pozyskiwać środki na projekty. Celem projektu jest integracja mieszkańców oraz ich zachęcenie do kreatywnego spędzania wolnego czasu.

 

Warunki głosowania

  • głosować na projekty może mieszkaniec Tychów posiadający pobyt stały, który ukończył 16 lat,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem (pobyt stały),
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X