Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2022 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób.

Prezydent Miasta Tychy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2022 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w formie wspierania wykonywania zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji.

Komunikat: wydłużenie terminu składania ofert

Prezydent Miasta Tychy Informuje, że wydłuża termin składania ofert na zadanie publiczne w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób - prowadzenie sklepu socjalnego wraz z klubokawiarnią do dnia 11 stycznia 2022 roku. Pozostałe warunki konkursu pozostają bez zmian. Zmiana terminu dotyczy konkursu umieszczonego pod adresem https://bip.umtychy.pl/otwarte-konkursy-ofert/1366

 

Celem konkursu jest wyłonienie realizatora zadania publicznego ww. obszarze.

Termin realizacji zadań: od 17 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku, natomiast otwarcie sklepu socjalnego i klubokawiarni z dniem 1 marca 2022 roku. 

 

BIP

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X