Wyniki otwartego konkursu ofert na prowadzenie Domu Pomocy Społecznej

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie: pomocy społecznej w formie wspierania wykonywania zadania publicznego, wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji pn. "Prowadzenie na terenie miasta Tychy w latach 2020-2025 Domu Pomocy Społecznej o zasięgu ponadgmninnym dla 16 osób przewlekle somatycznie chorych."


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach, ul. Budowlanych 59 informuje, iż w dniu  18 sierpnia 2020 roku został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w latach 2020 – 2025 w zakresie: pomocy społecznej w formie wspierania wykonywania zadania publicznego, wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji.

BIP

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X