"Co nas czeka w 2019 roku? "

 

 „BAZA-Bank Aktywnych Ludzi Miasta”  to projekt skierowany do wszystkich mieszkańców, szczególnie rodzin z dziećmi, rodziców, osób młodych i starszych. Realizowany jest w 3 modułach:

  1. BRR - Baza Rozwoju Rodziny – podstawowy cel działań stanowi podniesienie szeroko pojętych kompetencji rodzin poprzez ich udział w warsztatach oraz konsultacjach indywidualnych ze specjalistami.

 

W ramach zadania rodziny i ich poszczególni członkowie mogą uczestniczyć w zajęciach ujętych w następujących  blokach tematycznych:

  1. Klub Mam i Malucha Tychy
  2. Klub Rodzica
  3. Bądźmy Razem - Mini projekt

Serdecznie zapraszamy we wtorki od 9.30 do 13.30, czwartki od 10.00 do 12.00 i soboty od 9.30 do 12.30

Miejsce realizacji: lokal przy Plac Św. Anny 1c

Kontakt poprzez  FB:  Klub Malucha Tychy https://www.facebook.com/klubMamiMalucha/

 

  1. BAL - Baza Aktywności Lokalnej – to zadanie, którego celem jest rozwój aktywności mieszkańców Osiedla A w Tychach. Poprzez realizację działań w środowisku lokalnym tj. promocja wolontariatu, warsztaty dla mieszkańców, spotkania world cafe, gala społecznika itp.

 

Miejsce realizacji: cały teren osiedla A oraz lokal przy Placu Św. Anny 2

Informacja o bieżących działaniach pod numerem telefonu 501 696 644 poprzez  FB Fundacji https://www.facebook.com/freskatowice/

 

  • BAS - Baza Aktywnych Seniorów – to zadanie, którego celem jest rozwój aktywności i integracji społecznej seniorów zamieszkałych w Tychach, nieaktywnych zawodowo.

5 razy w tygodniu seniorzy uczestniczyć mogą w spotkaniach, zajęciach tematycznych, korzystać z dostępu do komputera, Internetu i drukarki oraz informacji o wszelkich działaniach kierowanych do seniorów na terenie naszego miasta oraz miast ościennych. 

 

Miejsce realizacji: przy ul. Arkadowej 2

Informacja o bieżących działaniach pod numerem telefonu 501 696 543 (os. A), 500 224 293 (os. B) i poprzez  FB Fundacji https://www.facebook.com/freskatowice/

Baza Aktywnych Seniorów to od roku 2019 element zadania publicznego pod nazwą „Prowadzenie „Klubu Senior+” w ramach Programu Wieloletniego „SENIOR+” na lata 2015 – 2020”.

Realizatorami zadania publicznego pod nazwą „BAZA-Bank Aktywnych Ludzi Miasta” są następujące organizacje pozarządowe wyłonione w ramach otwartego konkursu ofert:

 

  1. Fundacja Rozwoju i Integracji MULTIINTEGRA
  2. Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej
"

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X