Złożone wnioski w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2023

Oto projekty, które wpłynęły do 9. edycji Budżetu Obywatelskiego

 

W tym roku mieszkańcy złożyli 197 propozycji do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2023. W poniższych tabelach prezentujemy listę: 149 wniosków rejonowych oraz 48 wniosków ogólnomiejskich.

Lp.

Tytuł projektu

Miejsce realizacji

Autor

Zaproponowany koszt zadania

1.   

Aktywność to dla nas ważne – zajęcia ruchowe na Wilkowyjach

Wilkowyje

Bartecka - Grochla Renata

23 870 zł

2.   

COOLturalne Wilkowyje – wydarzenia kulturalne na Wilkowyjach

Wilkowyje

Bartecka - Grochla Renata

32 000 zł

3.   

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych na Wilkowyjach

Wilkowyje

Bartecka - Grochla Renata

16 200 zł

4.   

Oświetlenie świąteczne na Wilkowyjach

Wilkowyje

Ponińska- Owczarek Krystyna

13 000 zł

5.   

Rodzinna terenowa gra rowerowa Szlakiem Wilków

Wilkowyje

Rak Adam,
Kasperczyk Michał

18 000 zł

6.   

Imprezy integracyjne na Wilkowyjach

Wilkowyje

Stencel Magdalena

40 000 zł

1.      

Festyn na Mąkołowcu

Mąkołowiec, Koźlina

Sobociński Sławomir

25 000 zł

2.      

Spotkania integracyjne dla seniorów

Mąkołowiec, Koźlina

Sobociński Sławomir

15 000 zł

3.   

Zajęcia sportowe dla dzieci na Mąkołowcu

Mąkołowiec, Koźlina

Szymiec Alicja

17 500 zł

4.   

Sportowy piknik na Mąkołowcu

Mąkołowiec, Koźlina

Szymiec Alicja

24 500 zł

5.   

Cykl warsztatów dla dzieci na Mąkołowcu

Mąkołowiec, Koźlina

Wencepel Dariusz,
Król Arkadiusz

20 000 zł

6.   

Nasadzenia drzew przy ul. Gilów

Mąkołowiec, Koźlina

Wencepel Dariusz,
Król Arkadiusz

50 000 zł

7.

Budowa stacji naprawy rowerów przy
ul. Objazdowej

Mąkołowiec, Koźlina

Wencepel Dariusz,
Król Arkadiusz

40 000 zł

1.   

Cykliczne animacje dla dzieci na Czułowie

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Bernatt Elżbieta

30 000 zł

2.   

Babski comber na Czułowie

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Gnela Jadwiga

10 000 zł

3.   

Dzień Seniora na Czułowie

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Gnela Jadwiga

10 000 zł

4.   

Nasadzenia wiązów przy ul. Wiązowej

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Gnela Jadwiga

30 000 zł

5.   

Montaż tablic historycznych przy
ul. Katowickiej

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Gnela Jakub

30 000 zł

6.   

Zagospodarowanie terenu przy ul. Wiązowej

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Gnela Jakub

54 383 zł

7.   

Budowa boiska do gry w koszykówkę

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Kraszewska Katarzyna

220 000 zł

8.   

Ścieżka zdrowia dla dzieci przy skwerze na ul. Tulipanów

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Kraszewska Katarzyna

300 367 zł

9.   

Festyn na Czułowie

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Krzemień Teresa

20 000 zł

10.   

Remont boiska przy ul. Katowickiej 241

Czułów, Zwierzyniec
(część zachodnia)

Małek Janusz

110 000 zł

1.   

Budowa solarnego oświetlenia na
ul. Chabrów

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz, Guzierowicz Agata

34 200 zł

2.   

Dzień kobiet na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz,
Skapczyk Anita

7 525 zł

3.   

Dzień seniora na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz,
Skapczyk Anita

8 000 zł

4.   

Dzień sportu na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

8 500 zł

5.   

Mikołajki na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

9 000 zł

6.   

Budowa nakładki asfaltowej na
ul. Bławatków

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

20 000 zł

7.   

Półkolonie letnie na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

44 000 zł

8.   

Półkolonie zimowe na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

17 500 zł

9.   

Zajęcia fitness na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

9 500 zł

10.   

Wakacyjne animacje dla dzieci na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

10 000 zł

11.   

Wieczór taneczny na Wartogłowcu

Wartogłowiec Zwierzyniec
(część wschodnia)

Stachoń Grzegorz

6 000 zł

1.   

Dni Seniora w Urbanowicach

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Danielczyk Edyta

12 000 zł

2.   

Kino plenerowe w Urbanowicach

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Danielczyk Edyta

15 000 zł

3.   

Półkolonie letnie w Klubie MCK Urbanowice

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Danielczyk Edyta

30 000 zł

4.   

Półkolonie zimowe w Klubie MCK Urbanowice

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Danielczyk Edyta

20 000 zł

5.    

Rodzinna majówka w Urbanowicach

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Danielczyk Edyta

20 000 zł

6.   

Montaż oświetlenia na boisku przy
ul. Sportowej

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Demko Marek

40 000 zł

7.   

Zagospodarowanie terenu przy
ul. Jaroszowickiej 100

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Drob Łukasz

106 963 zł

8.   

Letnie półkolonie integracyjne w Klubie MCK Urbanowice

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Drob Łukasz

37 000 zł

9.   

Zimowe półkolonie integracyjne w Klubie MCK Urbanowice

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Drob Łukasz

20 000 zł

10.   

Wymiana chwytów wspinaczkowych na placu zabaw przy ul. Miodowej

Jaroszowice
Urbanowice
Wygorzele

Jelonek Paweł

4 700 zł

1.   

Zagospodarowanie terenu przy
ul. Cielmickiej 47-49

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Kopyto Tadeusz,
Kopyto Elżbieta

62 400 zł

2.   

Dzień Dziecka w Cielmicach na sportowo

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Kostka Stanisław

16 000 zł

3.   

Święto plonów w Cielmicach

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Kostka Stanisław

28 000 zł

4.   

Zagospodarowanie terenu przy ul. Jedności 131

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Mazur Mariusz,
Senczek Antoni

124 818 zł

5.   

Montaż progów zwalniających przy
ul. Szojdy

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Śpiewak Żaneta

79 818 zł

6.   

Zagospodarowanie terenu przy przystankach przy ul. Szojdy

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Śpiewak Żaneta

45 000 zł

7.   

Festyn rodzinny w Cielmicach

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Wieczorek Bogumiła

38 400 zł

8.   

Warsztaty kulturalne w Cielmicach

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Wieczorek Bogumiła

20 000 zł

9.   

Zagospodarowanie terenu przy kapliczce
św. Tekli

Cielmice,
Osiedle Ogrodnik

Wieczorek Bogumiła

50 000 zł

1.   

Bezpłatne zajęcia biegowe

Glinka, Suble

Kasperczyk Michał

9 600 zł

2.   

Dzień Seniora na Sublach

Glinka, Suble

Kasperczyk Michał

10 000 zł

3.   

Dzień Taty na Sublach

Glinka, Suble

Kasperczyk Michał

15 000 zł

4.   

Iluminacja świąteczna na Sublach

Glinka, Suble

Kasperczyk Michał

60 000 zł

5.   

Doposażenie placu zabaw przy
ul. Żwakowskiej

Glinka, Suble

Kasperczyk Natalia, Kasperczyk Kuba,
Kasperczyk Zuzia

120 000 zł

1.   

Aerobik i zumba na Żwakowie

Żwaków

Gołosz Marek

8 000 zł

2.   

Doposażenie placu zabaw przy ul. Nowej
i ul. Zgody

Żwaków

Gołosz Marek

20 000 zł

3.   

Nordic walking na Żwakowie

Żwaków

Gołosz Marek

2 000 zł

4.   

Animacje dla dzieci w plenerze

Żwaków

Jusiak Barbara

6 000 zł

5.   

Tłumaczenie z języka niemieckiego kroniki szkolnej na Żwakowie 1884 – 1972

Żwaków

Jusiak Barbara

21 300 zł

6.   

Montaż tablic historycznych na Żwakowie

Żwaków

Jusiak Barbara

20 000 zł

7.   

Zagospodarowanie terenu przy ul. Zgody

Żwaków

Kosowska- Pawłowicz Patrycja,
Jusiak Barbara, Sawicka Agnieszka, Raczyńska Paulina

94 500 zł

8.   

Foto-pułapki na Żwakowie

Żwaków

Stanclik Marcin,
Kasperczyk Michał

34 000 zł

1.   

Budowa ekranów dźwiękochłonnych pomiędzy ul. Damrota i ul. Asnyka

Stare Tychy

Stachoń Grzegorz

42 000 zł

2.   

Budowa stacji naprawy rowerów przy
ul. Burschego i ul. Kościuszki

Stare Tychy

Wencepel Dariusz

25 000 zł

3.   

Montaż stojaków rowerowych przy
ul. Kościuszki i ul. Rynek

Stare Tychy

Wencepel Dariusz

40 000 zł

4.   

Starotyskie animacje dla dzieci

Stare Tychy

Wencepel Dariusz

25 000 zł

5.   

Starotyskie Dni Seniora

Stare Tychy

Wencepel Dariusz

20 000 zł

6.   

Starotyski Festyn

Stare Tychy

Wencepel Dariusz

45 000 zł

1.   

Cykl spotkań o tematyce regionalnej

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Goj - Andrzejewska Małgorzata

12 000 zł

2.   

Kurs pierwszej pomocy

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Goj - Andrzejewska Małgorzata

6 000 zł

3.   

Budowa parkingu przy al. Piłsudskiego
100 - 116

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Kukuczka Elżbieta,
Wilczek Józef

60 000 zł

4.   

Remont chodnika przy ul. Jagiełły 52-104 (strona północna)

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Mucha Marcin

150 000 zł

5.   

Koncert świąteczny przy żywej szopce

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Ryś Celina

3 000 zł

6.   

Oświetlenie krzyża przy ul. Hutniczej

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Wilczek Józef,
Wygrabek Roman

15 000 zł

7.   

Remont chodnika przy ul. Paprocańskiej
193 - 203

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Wilczek Józef,
Wygrabek Roman

15 000 zł

8.   

Montaż oświetlenia w dzielnicy Paprocany

Paprocany,
P, O1, T1, W
(część wschodnia)

Zupok Sebastian,
Wilczek Józef

105 000 zł

1.   

Budowa wiaty śmietnikowej przy
ul. Andresa 14a

Osiedle A

Bieniek Krystyna

100 000 zł

2.   

Kino plenerowe w Parku Górniczym

Osiedle A

Frąckowiak Maria,
Szyja Marcin

10 000 zł

3.   

Sport to zdrowie – zajęcia sportowe dla mieszkańców osiedla A

Osiedle A

Frąckowiak Maria,
Szyja Marcin

16 000 zł

4.   

Aktywni 50+ zajęcia prozdrowotne

Osiedle A

Natanek Dorota

8 400 zł

5.   

Festyn osiedlowy – integracja mieszkańców osiedla A

Osiedle A

Pluta Katarzyna,

Szyja Marcin

30 643 zł

6.   

Budowa wiaty śmietnikowej przy ul. Wojska Polskiego 3

Osiedle A

Pluta Katarzyna

75 000 zł

7.   

Aktywne A – zajęcia dla mieszkańców osiedla A

Osiedle A

Szyja Błażej,

Szyja Marcin

36 000 zł

1.   

Budowa wiaty śmietnikowej pomiędzy
ul. Biblioteczna 24 -34 oraz ul. Batorego
4-18

Osiedle B

Biela Marek

130 000 zł

2.   

„ekoLOGICZNY tryb życia” – piknik rodzinny

Osiedle B

Joanna Dziewońska

27 500 zł

3.   

Budowa wiat śmietnikowych pomiędzy
ul. Brzozową a ul. Boh. Warszawy

Osiedle B

Falk Daniel

140 000 zł

4.   

Zagospodarowanie terenu przy ul. Bukowej 5 - 13

Osiedle B

Garbarczyk Danuta

80 000 zł

5.   

Osiedlowy turniej sportowy rodem z PRL

Osiedle B

Janas Paweł,
Kołodziejczyk Dawid

11 000 zł

6.   

Budowa bieżni i skoczni przy ul. Burschego

Osiedle B

Kazimierska Dorota

200 000 zł

7.   

Zagospodarowanie terenu pomiędzy
ul. Batorego, ul. Bocheńskiego i ul. Boh. Warszawy

Osiedle B

Popiel Rafał

180 000 zł

8.   

Nasadzenia zieleni przy ul. Brzozowej
nr 17- 21

Osiedle B

Skitek Aneta

100 000 zł

9.   

Budowa placu zabaw na pomiędzy
ul. Brzozową, ul. Batorego i ul. Beethovena

Osiedle B

Skitek Marcin,
Skitek Aneta

246 840 zł

10.   

Budowa wiaty śmietnikowej przy
ul. Batorego 57

Osiedle B

Trojanowski Andrzej

82 000 zł

11.   

Zagospodarowanie podwórka pomiędzy
ul. Batorego, ul. Braterska, ul. Budowlanych

Osiedle B

Trojanowski Andrzej

246 840 zł

1.   

Boot Camp dla dzieci

Balbina

Budziosz Tomasz,
Borowiec Andrzej

24 000 zł

2.   

Judo Kids – bezpłatne zajęcia judo dla dzieci

Balbina

Budziosz Tomasz,
Borowiec Andrzej

24 000 zł

3.   

Sportowe półkolonie na Balbinie

Balbina

Kuśmierz Marcin

87 000 zł

1.   

Parking na ul. Cienistej

Osiedle C

Bryła Mariusz

216 000 zł

2.   

Zagospodarowanie podwórka pomiędzy
ul. Czereśniową i ul. Czarneckiego

Osiedle C

Drozd Wojciech

200 000 zł

3.   

Budowa parkingów przy ul. Cyganerii,
ul. Czystej i al. Niepodległości

Osiedle C

Kołodziejczyk Dawid,
Janas Paweł

200 000 zł

4.   

Dzień sąsiada na osiedlu C

Osiedle C

Kosowska-Pawłowicz Patrycja, Pabian Aleksandra

35 000 zł

5.   

Budowa placu zabaw na podwórku pomiędzy al. Bielską a ul. Cichą

Osiedle C

Kosowska-Pawłowicz Patrycja, Pabian Aleksandra

181 425 zł

6.   

Nasadzenia klonów przy al. Bielskiej

Osiedle C

Slezak Klaudiusz, Wencepel Dariusz, Danielczyk Edyta

31 600 zł

7.   

Budowa parkingu przy al. Niepodległości
34-38

Osiedle C

Stalmach Piotr

150 000 zł

8.   

Budowa oświetlenia w wiatach śmietnikowych przy al. Niepodległości,
ul. Cyganerii i ul. Ciasnej

Osiedle C

Stalmach Piotr

18 000 zł

9.   

Remont chodnika oraz budowa parkingu przy ul. Cyganerii 3-17

Osiedle C

Stalmach Piotr

210 000 zł

1.   

Remont chodnika przy ul. Wyszyńskiego
31-37

Osiedle D, G

Figlarski Mikołaj

130 000 zł

2.   

Budowa wyniesionego skrzyżowania
ul. Dąbrowskiego z ul. Darwina

Osiedle D, G

Lorbiecki Michał

187 000 zł

3.   

Więcej drzew na osiedlu D – nasadzenia przy ul. Dębowej

Osiedle D, G

Lorbiecki Michał

66 000 zł

4.   

Budowa boiska przy ul. Darwina 1

Osiedle D, G

Mazur Czesław,
Ruciński Zbigniew

248 500 zł

1.   

Trójkolorowy Dzień Dziecka - festyn sportowy

Osiedle E

Kania Michał

44 700 zł

2.   

Organizacja festynu kolorów

Osiedle E

Kontny Magdalena, Kasperczyk Michał

15 000 zł

3.   

Budowa nowej wiaty śmietnikowej przy
ul. Edukacji 12-20 oraz zagospodarowanie podwórka pomiędzy ul. Estetyczną
i ul. Ejsmonda

Osiedle E

Ludynia Adam,
Misiak Mateusz

193 574 zł

4.   

Remont ciągu pieszego przy ul. Elfów oraz przedeptów przy ul. Estetycznej

Osiedle E

Ludynia Adam,
Barczyński Tomasz

193 500 zł

5.   

Remont drogi przy ul. Ejsmonda

Osiedle E

Misiak Mateusz,
Barczyński Tomasz

193 574 zł

6.   

Sportowe półkolonie na osiedlu E

Osiedle E

Smoliński Remigiusz

35 000 zł

1.   

Zagospodarowanie podwórka przy
ul. Wyszyńskiego 22-40 oraz ul. Fitelberga 55-61

Osiedle F, Zawiść

Góra Magdalena, Skurska Grażyna, Pisula Grzegorz, Piórko Danuta

183 000 zł

1.   

Dzień sąsiada w Parku Jaworek

Osiedle H, Ł

Kosowska-Pawłowicz Partycja, Pabian Aleksandra

65 000 zł

2.   

Wiśniowy mini park przy ul. Żwakowskiej

Osiedle H, Ł

Mucha Sławomir

115 096,50 zł

1.   

Bajtle w plenerze III – cykl animacji dla dzieci

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Demska- Ćwiertka Izabela

8 500 zł

2.   

Remont ul. Myśliwskiej 2a-23

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Demska- Ćwiertka Izabela

70 000 zł

3.   

Rodzinny Rajd Rowerowy Karolinki

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Grzesica - Kasperczyk Małgorzata

10 000 zł

4.   

Dzień Dziecka na osiedlu K

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Pabian Aleksandra, Kosowska-Pawłowicz Partycja

46 000 zł

5.   

Budowa boiska przy ul. Kubicy 11-23

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Pabian Aleksandra, Kosowska-Pawłowicz Partycja

180 000 zł

6.   

Parking KISS & DRIVE przy SP 37

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Rzepczyk Michał

100 000 zł

7.   

Warsztaty z książką dla dzieci

Osiedla K, L, Cztery Pory Roku

Szpura Aleksandra

23 100 zł

1.   

Osiedlowy Festyn Integracyjny

Osiedla M, U

Lach Dagmara, Kołodziejczyk Dawid, Janas Paweł

16 500 zł

2.   

Festyn integracyjny na osiedlu M

Osiedla M, U

Krzysztofik Kazimiera

28 000 zł

3.   

Remont części parkingu przy
ul. Uczniowskiej 7

Osiedla M, U

Szejner Wiktor

225 342 zł

4.   

Remont parkingu przy ul. Moniuszki

Osiedla M, U

Zaborowski Jan

225 342 zł

1.   

Remont chodnika wzdłuż ul. Nałkowskiej (strona północna)

Osiedla N, O

Lada Piotr

235 474 zł

1.   

Remont parkingu przy ul. Reymonta 62-65

Osiedle R

Radwański Henryk

145 000 zł

1.   

Budowa parkingu przy ul. Witosa
i ul. Sikorskiego

Osiedla T, W
(część zachodnia)

Łodyga Anna

199 000 zł

2.   

Festyn rodzinny na osiedlu T

Osiedla T, W
(część zachodnia)

Zioło – Filipek Anna

23 700 zł

1.   

Budowa parkingu przy ul. Zaręby 39

Osiedla Z, Z1

Jędrysik Halina

25 000 zł

2.   

Budowa parkingu przy ul. Żółkiewskiego
38-44

Osiedla Z, Z1

Jędrysik Halina

96 000 zł

3.   

Budowa wiaty śmietnikowej przy
ul. Żółkiewskiego 38

Osiedla Z, Z1

Jędrysik Halina

65 000 zł

4.   

Remont chodnika wzdłuż ul. Zelwerowicza 30-38

Osiedla Z, Z1

Kowalski Marek

60 000 zł

5.   

Remont drogi przy ul. Zaręby 34-48

Osiedla Z, Z1

Pilnicka Aneta

35 700 zł

6.   

Remont drogi przy ul. Zaręby 13-25

Osiedla Z, Z1

Pilnicka Aneta

111 600 zł

7.   

Remont drogi przy ul. Zaręby 64-66

Osiedla Z, Z1

Piątkowski Ryszard

51 120 zł

8.   

Remont drogi przy ul. Zgrzebnioka 31

Osiedla Z, Z1

Piątkowski Ryszard

36 000 zł

9.   

Kino plenerowe na osiedlu Z

Osiedla Z, Z1

Szczotka Maria

12 000 zł

10.   

Dzień Dziecka na osiedlu Z

Osiedla Z, Z1

Szczotka Maria

26 000 zł

11.   

Budowa parkingu przy ul. Zaręby 1-15

Osiedla Z, Z1

Bisaga Ryszard

90 000 zł

Lp.

Tytuł projektu

Autor

Zaproponowany koszt zadania

1.      

Budowa parkingu przy SP 40 przy ul. Zgrzebnioka 45

Bisaga Ryszard

370 000 zł

2.      

Kwiatowy ogród przy Przedszkolu nr 29 przy ul. Hubala 7

Borecka Agnieszka

83 850 zł

3.      

Poszerzenie chodnika prowadzącego do przedszkola nr 30 przy ul. Pogodnej 37

Drob Łukasz

34 000 zł

4.      

Biegaj z nami - budowa bieżni i skoczni przy SP 36 przy
ul. de Gaulle’a 18

Frączek Magdalena,
Jurczyński Szymon

200 000 zł

5.      

Budowa sali na terenie SP nr 3 przy ul. Wojska Polskiego 10

Gasz Ewa,
Świeca Wiesława

90 000 zł

6.      

Młode Talenty XXXI edycja

Glenszczyk Michał

4 000 zł

7.      

Budowa siłowni na terenie SP 17 przy ul. Begonii 5

Kalinowska Barbara

180 000 zł

8.      

Zagospodarowanie ogrodu na terenie Przedszkola nr 21 przy ul. Zelwerowicza 21

Kańtor Barbara

126 000 zł

9.      

Sportowe półkolonie dla dzieci

Kuśmierz Marcin

87 000 zł

10.  

Doposażenie placu zabaw na terenie Przedszkola nr 3 przy
ul. Paprocańskiej 156

Matonóg Maria

49 000 zł

11.  

Budowa boiska do piłki plażowej na terenie SSP nr 19 przy
al. Niepodległości 190

Okoński Artur

100 000 zł

12.  

Budowa strefy gier na terenie SP nr 10 przy ul. Borowej 123

Przyborowska – Maroszek Barbara

350 000 zł

13.  

Wymiana oświetlenia na hali sportowej SP nr 10 przy
ul. Borowej 123

Przyborowska – Maroszek Barbara

17 500 zł

14.  

Park edukacyjny przy Szkole Podstawowej nr 5 przy
ul. Czarneckiego 22

Ryń Joanna

203 000 zł

15.  

Tam gdzie pszczoły, tam jest świat wesoły

Wańczyk Grzegorz

15 000 zł

16.  

Zagospodarowanie terenu przy ZSP nr 2 przy ul. Jedności 51

Wieczorek Bogumiła,

Krzymień Zbigniew,
Ulman Piotr

157 200 zł

17.  

Miasteczko ruchu drogowego dla dzieci na terenie SP nr 21 przy ul. Młodzieżowej 7

Kasperczyk Michał

450 000 zł

18.  

Rewitalizacja skweru przy ul. Cienistej

Bryła Mariusz

500 000 zł

19.  

Spotkania twórcze w Miejskim Centrum Kultury

Buława Janina

40 000 zł

20.  

Twoja wirtualna biblioteka

Czarnik Mateusz,
Florkiewicz Barbara

56 000 zł

21.  

Wyznaczenie tras nordic walking z tablicami instruktażowymi

Frąckowiak Maria,
Szyja Marcin

30 000 zł

22.  

Budowa oświetlenia w Parku Łabędzi

Figlarski Mikołaj

100 000 zł

23.  

Tychy dla ekologii

Figlarski Mikołaj

9 500 zł

24.  

Aerobik i zumba na każdym osiedlu w okresie wakacji

Gołosz Marek

240 000 zł

25.  

Zakup drona antysmogowego

Gołosz Marek

250 000 zł

26.  

Mini ZOO w Parku Północnym

Janas Paweł,
Kołodziejczyk Dawid,
Janusz Piotr

500 000 zł

27.  

Lato Seniora w mieście

Janeczko Teresa,
Giedwiłło Longina

80 000 zł

28.  

Budowa ściany wspinaczkowej

Jelonek Paweł

150 000 zł

29.  

 Doposażenie Miejskiej Akademii Atletyki

Kania Michał

157 500 zł

30.  

Interaktywne podwórko – Yalp Memo

Kasperczyk Michał

300 000 zł

31.  

Ogrody deszczowe na Sublach

Kasperczyk Michał

80 000 zł

32.  

Montaż stołu do ping ponga na Sublach

Kasperczyk Michał

10 000 zł

33.  

Pomnik tyskiego kolarza Zygmunta Hanusika

Kasperczyk Michał

80 000 zł

34.  

Montaż wielofunkcyjnych stołów do gry Teqball

Kasperczyk Michał

33 600 zł

35.  

Tyskie Targi Organizacji Pozarządowych „Tychy Dobre Miejsce dla NGO”

Kołodziejczyk Dawid,
Janas Paweł,
Kastelik - Krzyżowska Zofia

20 500 zł

36.  

Nasadzenia zielni i montaż małej architektury przy
ul. Burschego

Kraszewska Katarzyna

500 000 zł

37.  

Zazielenienie kładki nad wykopem kolejowym przy
ul. Dąbrowskiego

Lorbiecki Michał

38 640

38.  

Z angielskim od malucha – zakup książek w języku angielskim dla dzieci

Maciejewska Iwona

5 000 zł

39.  

Kastracja i czipowanie właścicielskich psów i kotów mieszkańców Tychów

Malinowska Aleksandra

100 000 zł

40.  

Montaż tablicy wyników na boisku sportowym przy
ul. Sikorskiego

Mazurek Damian

19 000 zł

41.  

Wymiana ławek i koszy w Parku Jaworek

Pabian Aleksandra,
Kosowska – Pawłowicz Patrycja

500 000 zł

42.  

Wakacyjna pracownia stolarska

Paliga Magdalena,
Suchowski Marcin

140 000 zł

43.  

Montaż  multimedialnej ławeczki Riedla

Pawlak Julia,

 Budziosz Tomasz

40 000 zł

44.  

Kobietkowo – inspirujące spotkania w kobiecym gronie

Podsiadły Małgorzata

12 000 zł

45.  

Całoroczny fortepian w Parku Miejskim

Rosikowski Piotr

180 000 zł

46.  

Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego

Roszyk Alina

8 000 zł

47.  

Remont chodnika w Parku Górniczym

Szyja Błażej, Szyja Marcin

250 000 zł

48.  

Budowa miasteczka rowerowego przy ul. Hlonda

Wencepel Dariusz

200 000 zł

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X