190 propozycji do tyskiego Budżetu Obywatelskiego

25 lutego zakończyliśmy zbieranie wniosków do tegorocznego tyskiego Budżetu Obywatelskiego. Utrudniony dostęp do urzędu i ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie odstraszyły mieszkańców miasta. Tyszanie zgłosili 190 propozycji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim autorom za ich pomysły oraz poświecony czas. Ponadto dziękujemy mieszkańcom za złożone podpisy na listach poparcia.190 projektów to bardzo dobry wynik. Ta liczba świadczy o tym, że Tyszanie aktywnie angażują się w  życie lokalnej społeczności i chętnie składają wnioski do Budżetu Obywatelskiego.

Szczegóły dotyczące złożonych projektów zamieścimy na stronie razemtychy.pl w połowie maja. Do tego czasu złożone wnioski będą weryfikowane. Natomiast głosowanie na projekty, które zakwalifikują się do tegorocznej edycji BO, odbędzie się we wrześniu.


bo 3

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X