Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji BO

Zakończyło się głosowanie w VII edycji Budżetu Obywatelskiego. Państwa zaangażowanie z roku na rok jest coraz większe. Po raz kolejny dziękujemy zarówno za liczbę złożonych projektów, jak również za każdy oddany głos.

Wykaz wszystkich projektów wraz z liczbą otrzymanych głosów dostępny jest tutaj. Zadania, które wygrały w głosowaniu zostaną ujęte w budżecie miasta oraz przekazane do realizacji w 2021 roku.

Zapraszamy Państwa do włączenia się do prac nad nowym regulaminem kolejnej edycji BO. Tradycyjnie w miesiącu październiku spotykalismy sie z mieszkańcami w celu ustalenia zasad BO na kolejny rok. W związku ze wzrostem liczby osób zarażonych wirusem Covid-19 oraz z myślą o Państwa bezpieczeństwe w tym roku niestety musimy zrezygnować z organizacji spotkania. Jednak gorąco zachęcamy do składania propozycji zmian do regulaminu kolejnej edycji na 2022 rok. Propozycje można przesyłać na adres e-mail: do dnia 30 października 2020 r.

 

IMG 4616

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X