Z życia wolontariusza

Podziękowania dla naszych wolontariuszy

Podziękowania - Akcja Antycovidowa
"Dziękujemy z całego serca za okazaną pomoc tak wspaniałym ludziom jakimi Państwo jesteście. Jeśli mogłabym się jakoś odwdzięczyć to będę się cieszyła. Dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam życząc wszystkim zdrowia w tych ciężkich czasach."

Kontynuacja historii starszej pani i jej pieska o trzech imionach

zbiorka zwynosci tcw
Dzielimy się dobrymi wieściami!
Historia pieska o trzech imionach i jego pani ma swoją kontynuację!
Grupa naszych wolontariuszy zebrała jedzenie dla potrzebującej kobiety i pokarm dla Foksi (na zdjęciu tylko część darów).

Historia pieska o trzech imionach!

Historia pieska o trzech imionach. Na zdjęciu pies opisany w historii, mały kundelek o brązowej sierści i błyszczących oczkach.


Jakiś czas temu pracownik socjalny lokalnego MOPSu skierował do nas prośbę o znalezienie wolontariusza do wyprowadzania psa.

Piesek mieszka w kamienicy na piętrze ze starszą panią. Przez kłopoty z poruszaniem się właścicielki nie wychodził od bardzo długiego czasu na zewnątrz. Kobieta bardzo kocha swoją suczkę, nie chce jej oddać, ale nie jest w stanie z nią wychodzić.

10-tka Najaktywniejszych Wolontariuszy w 2020 roku!

10-tka Najaktywniejszych Wolontariuszy w 2020 - Tyskie Centrum Wolontariatu

Przeczytaj historie naszych najaktywniejszych wolontariuszy, których nagrodziliśmy upominkami.
Kolejność osób jest przypadkowa.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X