Inicjatywy tyskich organizacji

XX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych

Serdecznie zapraszamy na dedykowany tydzień osób z niepełnosprawnościami

Jak i na Ośrodkowe święto - XX Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych! Możecie odwiedzić nas podczas Dnia Otwartego. A zwieńczeniem tego tygodnia będzie Piknik Rodzinny w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany! 

Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0

 

Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej 2.0 organizuje wsparcie dla osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym za pośrednictwem podmiotów ekonomii społecznej, w tym poprzez udzielenie dotacji na zakładanie przedsiębiorstw społecznych i wsparcie funkcjonujących przedsiębiorstw w tworzeniu dodatkowych miejsc pracy.

Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami

Fundacja Internationaler Bund Polska rozpoczęła realizację projektu pn. „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnościami” – edycja 2020- 2021, realizowanego w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Akademia Lidera

Już dziś czwartek o godz. 16.00 rozpoczynają się zajęcia w Akademii Lidera online 🎓. Cały cykl to 10 spotkań prowadzonych przez doradców i animatorów. Na zakończenie wszyscy, którzy wezmą udział w minimum 6 spotkaniach otrzymają Certyfikat Ukończenia Akademii Lidera. Wprowadzenie do zajęć i sylwetki prowadzących można zobaczyć pod linkiem:
https://www.facebook.com/freskatowice/posts/2973356979432842

Pierwsze spotkanie poprowadzi Sylwia Krawczyk - doświadczona animatorka. A temat spotkania: Kim jest lider - najważniejsze kompetencje. Zapraszamy serdecznie 👍.

Zajęcia będą się odbywały na platformie Zoom. Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o zgłaszanie się mailowo pod adresem: .
Osoby, które się zgłoszą, otrzymają link, dzięki któremu będą mogły wziąć udział w zajęciach. W mailu prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X