Zaproszenie do konsultacji projektu planu miejscowego dla Osiedla Jaroszowice, Urbanowice oraz Wygorzele, a w szczególności w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Nowowiejskiej.

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla trzech obszarów położonych w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dla Osiedla Jaroszowice, Urbanowice oraz Wygorzele, a w szczególności w rejonie ulic: Jaroszowickiej i Nowowiejskiej.

Termin rozpoczęcia konsultacji:

31 marca 2020 r.

 

Formy konsultacji:

  • Spotkanie otwarte w Urzędzie Miasta Tychy;
  • Zbieranie uwag w formie pisemnej albo elektronicznej za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (ePUAP: /UMTychy/skrytka_);
  • Rozpatrzenie uwag w formie zarządzenia Prezydenta Miasta Tychy.

 

Czas trwania konsultacji:

  • 31 marca – 30 kwietnia 2020 r. – wyłożenie projektu planu miejscowego do publicznego wglądu:
  • 16 kwietnia 2020 r. – spotkanie otwarte (dyskusja publiczna) o godzinie 17.00, w sali 101 na I piętrze, w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 w Tychach;
  • 31 marca – 15 maja 2020 r. – możliwość składania uwag do Prezydenta Miasta Tychy: pisemnych na adres: al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, elektronicznych za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej.

 

Nazwa i adres właściwej jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za konsultacje:

Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, tel. 32-776-3701, 32-776-3705 email: .

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X