Zobacz nas na Facebook Zobacz nas na Twitter Zobacz nas na Yotube

Zaproszenie do konsultacji w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

 

Konsultacje prowadzone będą od 18 czerwca 2019 r. - 31 lipca 2019 r.  w niżej wymienionych formach i terminach:

1. Spotkanie otwarte (dyskusja publiczna) w dniu 26 czerwca 2019 r. o godz. 16.30  w świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 przy ul. Pogodnej 37 w Tychach.

2. Wyłożenia projektu planu miejscowego do publicznego wglądu od 18 czerwca do17 lipca 2019 r.

3. Zbierania uwag do Prezydenta Miasta Tychy w formie pisemnej na adres: al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy albo elektronicznejza pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (ePUAP;/UMTychy/skrytka_) od 18 czerwca do 31 lipca 2019 r.

Szczególy dot. konsultacji znajdują się również na stronie BIP.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Planowania Przestrzennego i Urbanistyki pod numerami telefonów: (32) 776-37-01 lub kierowanych na adres e‑mailowy:

 

 

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X