Zobacz nas na Facebook Zobacz nas na Twitter Zobacz nas na Yotube

Zgłaszanie propozycji projektów przez mieszkańców

Pomysł może zgłaszać każdy mieszkaniec Okręgu Konsultacyjnego. Projekty można zgłaszać od 8 stycznia do 19 lutego 2018 r. na specjalnie przygotowanych formularzach.

Dla każdego Okręgu Konsultacyjnego wyznaczono tzw. Punkty Konsultacyjne, w których będzie można uzyskać informacje na temat zasad funkcjonowania budżetu partycypacyjnego w Tychach.

Formularze wniosków w wersji elektronicznej dostępne są na stronie internetowej razemtychy.pl, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz w wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy, w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia przy ul. Barona 30 pok. 209 oraz w Punktach Konsultacyjnych.

Do formularza z propozycją projektu należy dołączyć listę z podpisami 15 mieszkańców danego okręgu popierających zadanie, mapkę z propozycją lokalizacji oraz zgodę opiekuna prawnego, jeżeli wniosek jest złożony przez osobę niepełnoletnią.

Projekt musi być możliwy do zrealizowania w ciągu jednego roku, tj. w roku 2019.

Jeżeli zadanie ma charakter inwestycyjny, to powinno ono być zlokalizowane na terenie należącym do miasta, lub terenie należącym do miasta i oddanym w użytkowanie wieczyste. Własność terenu można ustalić korzystając z map przygotowanych dla poszczególnych okręgów konsultacyjnych, zamieszczonych na stronie: sit.umtychy.pl oraz pod numerem tel. 32 776 34 55 lub osobiście w biurowcu Balbina Centrum przy ul. Barona 30, pok. 209.

Szacunkowe koszty zadania nie mogą przekroczyć kwoty przeznaczonej na Budżet Partycypacyjny dla danego Okręgu Konsultacyjnego.

Formularz z propozycją projektu można złożyć od 8 stycznia do 19 lutego 2018 r. następujących punktach:

Listownie na adres:

  • Urząd Miasta Tychy, 43-100 Tychy, al. Niepodległości 49 z adnotacją na kopercie „Budżet Partycypacyjny"

Osobiście:

  • w Urzędzie Miasta Tychy w Biurze Obsługi Klienta al. Niepodległości 49
  • w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Barona 30, pok. 209

Mailowo na adres: 

Do pobrania

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X